Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 76.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Transballkanike ne Vlore, (VLS-317-1d)

Apartament per shitje afer plazhit ne Vlore.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ka nje organizim te mire te dhomave, eshte i shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham.

Ballkoni eshte i orientuar nga lindja.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner  ne secilin ambjent.

Zona eshte e qete dhe ndodhet shumeafer plazhit te vlores.

Pallati ofron adminstrim dhe ashensor.

I pajisur me certifikate te rergullt pronesie.

 

Cmimi 76.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-8m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:500 Euro

Apartament per shitje te residenca Tarraca e Ullinjeve ne Dhermi , (DHS-815-1a)
Dhermi,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne Dhermi, pjese e residences Tarraca e Ul...

Cmimi:125.000

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-9m)
Tirane,Albania

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane Prokurorise se Pergjithshme se Tiranes (TRS-815-10b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:128.000 Euro

Apartament 2+1 per qera shume prane me Piramiden ne Tirane , (TRR-815-11a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane, shume ...

Cmimi:1500