Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -97.58 m2
Cmimi - 120.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-317-8L)

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ndertesa eshte e re e ndertuar ne vitin 2012, ofron administrim por nuk eshte e pajisur me ashensor.

Me siperfaqe prej 97.58 m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, ka te instaluar vendin per sistem qendror ngrohje.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ndricohat pothuajse gjate gjithe dites me drite natyrale pasi banesa eshte e orientuar nga veri-lindja.

Ngohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondiconerit te vendosur ne sallon.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme dhe me akses te lehte ne rrugen Bardhyl dhe rrugen Qemal Stafa.

Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 120.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse (SRS-1009)
Sarande,Albania

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen...

Cmimi:500-1000/m2

Me QERA(10/m2)ose SHITJE(833/m2) 600m2 prane Globe Center(TRR-1011)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ose banim, 600m2 me QERA ose SHITJE mbi qendren Glo...

Cmimi:RENT:10/m2, SALE: 500,000

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)
Sarande,Albania

" Gjiri I Bukenvileve" sht projekt tepr dinamik n tipologjin e ...

Cmimi:coming soon...

Per SHITJE Lokal tek Iliria ne Plazhin e Durresit 530m2 (DRS-1001)
Durres,Albania

Ne SHITJE 530m2 Lokal ne plazhin e Durresit tek zona Iliria, me Hipo...

Cmimi:990,000

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)
Tirane,Albania

Magazina eshte me siperfaqe totale 1,350m2 ku 1,000m2 jane ndertim...

Cmimi:2900/Month