Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Sarande
Siperfaqja -70m2
Cmimi - 45.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne qytetin e Sarandes (SRS-317-1L)

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri  prane rruges kryesore.

Me siperfaqe te brendshme prej 62.86m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Pallati eshte i ri, i pajisur me ashensor dhe ka punime shume cilesore.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicioereve inverter.

Banesa ka orientim nga perendimi, duke ofruar pamje te kendshme te qytetit, nga ku mund te shikohet perendimi i diellit dhe ishulli i Korfuzit.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 45.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-818-17E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ...

Cmimi:450 Euro

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-2E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit. Vila 2 kateshe ndodh...

Cmimi:232.630 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne ka...

Cmimi:84.970 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-818-18L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 prane kompleksit Home Plan ne Tirane, (TRR-818-19d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartmenti n...

Cmimi:300 Euro