Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -460m2 + 197m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-417-12L)

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane

Pozicionohet buze rruge kryesore, brenda bllokut te vilave.

Ka siperfaqe oborri  prej 197m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 460m2 te ndare ne 3 kate si me poshte:

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi,  tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ofron 4 mbiente dhomash, koridor, tualet dhe ballkon.

Kati i trete eshte papafingo dhe ofron ambient open space ku ju mund ta organizoni sipas deshires tuaj.

Te tre katet lidhen me shkalle te brendshme prej mermeri.

Vila ofrohet e pamobiluar, eshte shume e pershtatshme per banim ose per biznes, zyra te ndryshme, avokati, fondacione dhe shume aktivitete te tjera.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionereve inverter te pajisur ne cdo dhome.

Vila ofron hapesira te gjelberuara, peme dhe lule te shumellojshme gjithashtu dhe vend parkimi per 4 makina.

Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe me akes te lehte ne Bulevardin Gjergj Fishta.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje te Selvia ne Tirane (TRS-1213-47b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku te Selvia ne Tirane. ...

Cmimi:96.600 Euro

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafafili ne qender te Tiranes (TRR-1213-48b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafili ne qender te Tiranes....

Cmimi:1600 Euro

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinami ne Tirane (TRR-1213-49)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinamo ne T...

Cmimi:3000 Euro / muaj

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1213-57j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1213-50b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 Euro