Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -123 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera tek kompleksi Halili ne Tirane , (TRR-417-13a)

Ofrohet me qera apartament 2+1 tek kompleksi Halili ne Tirane.

Kompleks i mirendertuar dhe i preferuar dhe vetem pak minuta larg qendres.

Apartamenti mund te ofrohet edhe bosh per ambient biznesi edhe per banim.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 123 m2 e shperndare ne sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Me fasada te medhaja xhami dhe shperndarja e mire e hapesirave e ben kete apartament ideale per zyra.

Ngrohja dhe ftohja eshte me system qendror, rifinitura te mira dhe pllaka cilesore.

Dritaret jane dopio xham me  izolim te mire akustik.

Ofrohet bashke me vend parkimi dhe mundesi e mire per depo ne zonen e nendheshme te pallatit.

 

Cmimi 400 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-612-3)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Me nje siperfaq...

Cmimi:750

Dyqan per shitje ne qendren tregtare Condor tek rruga e Kavajes ne Tirane, (TRS-612-4)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne qendren tregtare Condor, tek rruga e Kavajes ne ...

Cmimi:1600 /m2

Vile 4-kateshe me qera tek vilat Gjermane ne Tirane, (TRR-612-8)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Fuat Toptani, afer vilave Gjermane ne Tirane....

Cmimi:2000

Hotel per shitje ne Gjirin e Lalzit vetem 100 m nga deti, (GLS-612-1)
Gjiri i Lalzit,Albania

Shitet hotel ne plazhin e Gjirit te Lalzit, vetem 100 m nga deti. Ho...

Cmimi:550.000

Apartament 1+1 per shitje ne Lagjen Ali Demi ne Tirane, (TRS-612-5)
Tirane,Albania

Apartment ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne lagjen Ali Demi ne Ti...

Cmimi:850 �/m2