Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -234+120 m/2
Cmimi - 250.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRS-417-14K)

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster.

Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:  

Kati i pare: Dhome ndenje, kuzhine, tualete.

Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i trete eshte papafingo si dhe eshte i pajisur me nje tuale.

Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.Ka sistem qendror per ngrohje-ftohje.

Dhomat jane te shtruara te gjitha me parket dhe dritaret jane me dopio xham. Gjithashtu shtepia siguron drite natyrale gjate gjithe dites.

Oborri i shtepise eshte i gjelberuar dhe i mbjedhur me peme, gjithashtu eshte e pajisur me parking ne katin e nendheshem.

Zona ku ndodhet objekti ka akses direkt me rrugen Tirane-Elbasan, Unazen e Madhe te Tiranes.

Prona eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi:  250.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-217-54d)
Tirane,Albania

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-317-1L)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Nd...

Cmimi:59.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-317-2L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut. Pozicionohet n...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-618-42L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:61.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Zogu i I ne Tirane, (TRS-317-4d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ap...

Cmimi:90.000 Euro