Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -142 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-417-15K)

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shum afer liqenit artificial.

Ka nje hapesire banimi prej 142 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenjeje, kuzhine e vecuar me zone ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe 2 ballkone me pamje nga kodrat e liqenit.

Apartamenti ka nje mobilim cilesor nga markat me te njohura ne treg dhe kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiake te reja.

Shtepia eshte e orientuar nga jug-perendimi dhe ka nje pamje te mrekullueshme, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar ne cdo dhome, drita elektrike me sensor levizjeje, grila automatike, vaske me hidromasazh ne dhomen matrimoniale dhe shum aksesore te tjere.

Pallati ofron siguri dhe ju mund te gjeni sherbime nga me te ndryshme ne zonen perreth.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, ndodhet vetem 3 minuta large parkut te Liqenit Artifical dhe 5 min larg qendres tregetare TEG.

Cmimi: 1000 Euro ne muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-518-18E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje, ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Aparta...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-518-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti nod...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit, ne Tirane (TRS-518-20E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje, ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Apar...

Cmimi:180.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-518-21E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Ap...

Cmimi:87.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e TVSH-se ne Tirane, (TRR-518-22d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:450 Euro