Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-417-17L)

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, pa ashensor.

Ofron siperfaqe totale prej 130m2, te organizuar mjaft mire ne ambient ndenje se bashku me oxhak funksional dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Banesa ofrohet e mobiluar, ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkonet kane orientim nga veriu dhe jugu, duke mundesua drita natyrale pothuajse gjite diten.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila, dhe ballkonet me tende dielli.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme si : supermarket, bare, farmaci, furre buke, noteri etj.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit dhe ndodhet shume prane Zogut te Zi.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-614-8b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Aparta...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-27b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pall...

Cmimi:300 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-514-2b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartame...

Cmimi:270 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1015-11b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:98.000 Euro