Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -164 m2
Cmimi - 262.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRS-517-41a)

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim te mire dhe ndertim shume cilesor.

Pozicionohet ne katin e peste, me pamje nga jugu duke ofruar diell dhe qetesi.

Me nje siperfaqe totale prej 164 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 151 m2 shperndahet ne sallon bashkangjitur me kuzhinen , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Shperndarja eshte e mire, duke krijuar hapesira te nevojshme cdo ambient ne shtepi.  

Ndertim i brendshem cilesor, izolim i mire termik dhe akustik, dritare me grila. Pallati ofron administrim , 2 ashensor, mundesi parkimi ne katet e nendheshme.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 262.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte...

Cmimi:1600 Euro

Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bod...

Cmimi:300.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1018-69E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane (TRR-1118-1d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani ndodhe...

Cmimi:750 Euro

Apartament 2+1 me qera zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-2L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro