Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -100 m2+100 m2
Cmimi - 400.000 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore, (VLS-717-2d)

Lokal ne shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore.

Lokali ka nje siperfaqe te brendshme 100 m2 dhe verande 100 m2 .

Ndodhet ne nje kompleks te ri shume afer plazhit.

Ofrohet i  mobiluar me nje arredim te ri dhe bashkekohor.

Mund te perdoret edhe si restorant, bar-piceri etj.

I pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 2000 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-62K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-1215-63K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartament...

Cmimi:450 Euro

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit ne Tirane (TRS-917-48L)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane zones Paskuqan-Kamez ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:150.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-116-1b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:115.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-116-2K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartam...

Cmimi:150.000 euro