Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -100 m2+100 m2
Cmimi - 400.000 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore, (VLS-717-2d)

Lokal ne shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore.

Lokali ka nje siperfaqe te brendshme 100 m2 dhe verande 100 m2 .

Ndodhet ne nje kompleks te ri shume afer plazhit.

Ofrohet i  mobiluar me nje arredim te ri dhe bashkekohor.

Mund te perdoret edhe si restorant, bar-piceri etj.

I pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 2000 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera afer sheshit Wilson ne Tirane (TRR-116-10K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-116-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+ 1 per zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane (TRR-116-13b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane. Ndo...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-116-14b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-116-15K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartament...

Cmimi:600 euro