Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -3000 m2
Cmimi - 150.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit ne Tirane (TRS-917-48L)

Toke per shitje prane zones Paskuqan-Kamez ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 3.000 m2.

Gjithashtu mund te themi qe kjo zone eshte pershtatshme dhe e mbushur me biznese te shumellojshme sherbimi dhe prodhimi.

Por ju mund ta perdorni edhe per banim ose ndertimin e ndonje vile.

Ka akses te drejtperdrejt ne rrugen Mustafa Lita  dhe eshte rreth 5 km nga Qendra e Tiranes.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi: 50 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane (TRS-116-47b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane zones se Selites ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-48K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti nd...

Cmimi:400 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-49b)
Tirane,Albania

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Misto Mames ne Tirane (TRS-116-50b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze r...

Cmimi:3.500.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-51K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro