Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -3000 m2
Cmimi - 150.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit ne Tirane (TRS-917-48L)

Toke per shitje prane zones Paskuqan-Kamez ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 3.000 m2.

Gjithashtu mund te themi qe kjo zone eshte pershtatshme dhe e mbushur me biznese te shumellojshme sherbimi dhe prodhimi.

Por ju mund ta perdorni edhe per banim ose ndertimin e ndonje vile.

Ka akses te drejtperdrejt ne rrugen Mustafa Lita  dhe eshte rreth 5 km nga Qendra e Tiranes.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi: 50 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-617-26K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne rrugen Besim Fagu prane shkolles Tirana Jone....

Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Sheshi Avni Rustemi ne Tirane (TRR-617-27d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne kat...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-617-28L)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Banesa n...

Cmimi:92.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-617-29K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet ne hyrje te rruges se Myslym Shyrit ne Tirane. Hapes...

Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-617-30K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri. Hyrja ndodhet ne katin e 2-t...

Cmimi:1500 Euro