Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Rinas
Siperfaqja -8800 m2
Cmimi - 484.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Rinas, rruga e Aeroportit , (TRS-1017-12a)

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aeroportit.

Toka ka nje siperfaqe prej 8800 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale.

Momentalisht kesaj zone po i behet studimi urbanistik nga bashkia perkatese.

E pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe investimi. Ne kete pjese rruge lejohet edhe kalimi e kamionave.

Cmimi 55 Euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 5 kateshe me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane (TRR-413-50)
Tirane,Albania

Vile 5-kateshe me qera prane Sheshit Shqiponja ne Tirane. Vila jepet...

Cmimi:2000 euro

Vile 2 kateshe me qera te Sheshi Shqiponja ne Tirane (TRR-413-51)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Vile eshte 2 kateshe...

Cmimi:1000 euro

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-52)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten...

Cmimi:210.000 Euro

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-413-53)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I-r...

Cmimi:369.200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:1400 euro