realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -115 m2
mimi - 500 /m2
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e Kamzes ne Tirane , (TRS-812-2)

Apartament per shitje ne rrugen Katsriotet tek kthesa e Kamzes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon-guzhine , banjo dhe ballkon.
Apartmaneti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe me punime shume cilesore. Pozicionohet ne katin e shtate me pamje nga Dajti. Hipoteka ne proces.

Cmimi 500 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 3 + 1 ne shitje prane tregut Elektrik ne Tirane (TRS-614-5b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Aparta...

Cmimi:110.000 Euro

Property Details >

Apartament 3+1 ne shitje perballe shkolles Petro Nini ne Tirane (TRS-614-6j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Apartament...

Cmimi:180.000 euro

Property Details >

Apartament 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-614-7j)
Tirane,Albania

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane....

Cmimi:330.000 euro

Property Details >

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-9j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Apar...

Cmimi:52.000 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-614-10b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Aparta...

Cmimi:700 euro

Property Details >