Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -115 m2
mimi - 500 /m2
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje tek kthesa e Kamzes ne Tirane , (TRS-812-2)

Apartament per shitje ne rrugen Katsriotet tek kthesa e Kamzes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon-guzhine , banjo dhe ballkon.
Apartmaneti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe me punime shume cilesore. Pozicionohet ne katin e shtate me pamje nga Dajti. Hipoteka ne proces.

Cmimi 500 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)
Vlore,Albania

Dyqan per shitje, me Hipoteke ne zonen me te kerkuar te Vlores. Dyqa...

Cmimi:1,800/m2

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)
Vlore,Albania

Pershkrimi i punimeve: Punimet vazhdojne per realizimin e objektit...

Cmimi:1,600-1800/m2

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000 (SRS-1002)
Sarande,Albania

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 kat...

Cmimi:28,000-75,000

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480/Muaj (TRR-1013)
Tirane,Albania

Oportunitet I rralle. 240 m2 ambjent zyre ne katin e dyte tek ish-B...

Cmimi:3,480/Month

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)
Tirane,Albania

Apartament madheshtor, 156 m2, me QERA ne qender te ish-Bllokut. Apa...

Cmimi:1,000/Month