Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -242m2 +110m2
Cmimi - 100.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa ndertimi prej 110m2, eshte  i paperfunduar akoma i organizuar ne apartament 2+1.

Themelet e e hedhura jane parashikuar per ndertimin e nje vile 2-kateshe.

Trualli sebashku me ndertimin jane te pajisure me certificate te rregullt pronesie.

Zona eshte e zhvilluar se fundmi dhe me infrastukture te rregull.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si: markete, farmaci, furre buke, restorante, kopesht etj.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe shume prane Kopshtit Botanik.

Cmimi: 100.000 Euro.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament2+1 me qera afer stacionit te trenit ne Tirane , (TRR-412-12)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart...

Cmimi:550

Apartament 2+1 me qera afer Rajonit Nr.4 ne Tirane , (TRR-412-13)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet disa metra larg Rajonit te Policise Nr. 4 (ne kr...

Cmimi:390

Toke per shitje ne Berdenesh te Sarandes, pak metra larg detit, (SRS-412-3)
Sarande,Albania

Shitet truall buze detit n n zonn e studiuar t Berdeneshit-Saran...

Cmimi:65 /m2...58 /m2

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut tek Ujvara, (TRR-412-14)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer Stadiumit Dinamo, te Ujvara. Me nje si...

Cmimi:400