Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -242m2 +110m2
Cmimi - 100.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa ndertimi prej 110m2, eshte  i paperfunduar akoma i organizuar ne apartament 2+1.

Themelet e e hedhura jane parashikuar per ndertimin e nje vile 2-kateshe.

Trualli sebashku me ndertimin jane te pajisure me certificate te rregullt pronesie.

Zona eshte e zhvilluar se fundmi dhe me infrastukture te rregull.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si: markete, farmaci, furre buke, restorante, kopesht etj.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe shume prane Kopshtit Botanik.

Cmimi: 100.000 Euro.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament luksoz me qera siper Kopshtit Botanik, Tirane (TRR-915-66k)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:1000 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-915-68K)
Tirane,Albania

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi, Tirane. Vila pozicio...

Cmimi:900 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane (TRS-915-69K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. A...

Cmimi:181.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-915-70b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-915-71b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:350 Euro