Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -650 m2
Cmimi - 250.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile kater kateshe per shitje ne lagjen 10 Korriku ne Vlore (VLS-1117-1d)

Vile per shitje ne Lagjen 10 Korriku ne Vlore.

Vila ka nje siperfaqe totale 650 m2 te organiiuar ne kater kate dhe eshte e pozicionuar ne rrugen kryesore.

Kati i pare eshte 130 m2 eshte open space dhe mund te perdoret edhe si dyqan dhe katet e tjera jane 170 m2 te organizuar njesoj ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tre  tualete , koridor  dhe dy ballkone.

Vila mund te perdoret mjaft mire si hotel, hostel dhe per biznese te ndryshe.

Ballkonet jane te orientuar nga lindja dhe perendimi.

Ofrohet edhe garazh i mbyllur.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 250.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-13L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer shkolles Vasil Shantos ne Tirane (TRS-117-14d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje afe shkolles Vasil Shantos ne Tirane. Apa...

Cmimi:84.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-117-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Minisrise se Drejtesise ne Tirane N...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje siper Qendres Kristal ne Tirane (TRS-117-17L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne afer zones se Kodres se Diellit ne Tira...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament per zyre me qera ne zone e Bllokut ne Tirane, (TRR-117-18d)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 euro