Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -2000 m2
Cmimi - 1.300.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Hotel per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Durres, (DRS-1217-3d)

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres.

Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 ku 300 m2 jane te shfytezuar per ndertim.

Eshte me tre kate ku kati i pare perdoret si restorant, kati i dyte dhe i trete Per apartamente pushimi.

Ka gjithsej 22 dhoma  ku 12 nga dhomat jane cifte dhe 10 te tjera familjare.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner ne cdo dhome.

Hoteli ka ne shfrytezim edhe 2000 m2 pjese te plazhit me rreth 200 Cadra.

Ne sezonin e veres ka nje xhiro ditore te kenaqshme dhe nje fluks te madh pune.

Zona eshte nder me te njohurat dhe me te frekuentuarat e plazhit te Durresit.

1100 m2 e truallit jane te pajisur me hipoteke dhe 900 m2 jane ne proces legalizimi.

 

1.300.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament me qera 2+1 ne Blv Zogu I ne Tirane (TRR-213-2)
Tirane,Albania

  Apartament 2 +1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tiran...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-312-5)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek rruga Faik Konica afer stadiumit Qemal Stafa....

Cmimi:700

Apartamente per shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRS-312-6)
Tirane,Albania

Ndertese 5 kateshe ne ndertim afer liqenit te thate ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:750 /m2

Apartament 1+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-312-7)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Liqeni I Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:100

Shitet ambjent ne katin e pare afer Liqenit te Thate te Tiranes. (TRS-312-8)
Tirane,Albania

Ambjent per shitje ne katin e pare te nje pallati. Shitet komplet pj...

Cmimi:Good deal- Okazion