Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -2000 m2
Cmimi - 1.300.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Hotel per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Durres, (DRS-1217-3d)

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres.

Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 ku 300 m2 jane te shfytezuar per ndertim.

Eshte me tre kate ku kati i pare perdoret si restorant, kati i dyte dhe i trete Per apartamente pushimi.

Ka gjithsej 22 dhoma  ku 12 nga dhomat jane cifte dhe 10 te tjera familjare.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner ne cdo dhome.

Hoteli ka ne shfrytezim edhe 2000 m2 pjese te plazhit me rreth 200 Cadra.

Ne sezonin e veres ka nje xhiro ditore te kenaqshme dhe nje fluks te madh pune.

Zona eshte nder me te njohurat dhe me te frekuentuarat e plazhit te Durresit.

1100 m2 e truallit jane te pajisur me hipoteke dhe 900 m2 jane ne proces legalizimi.

 

1.300.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-413-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:160.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Linze, Tirane , (TRS-413-20)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:55.000

Apartament 1+1 per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-413-1)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne Golem ne Durres, vetem 150 m larg detit. Po...

Cmimi:65.000

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-413-21)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne Komune te Parisit ne Tirane (TRS-413-22)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Apartame...

Cmimi:87.000 euro