Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -82 m2
Cmimi - 69.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRS-1217-71R)

Apartament per shitje prane Gjimnazit Besnik Sykja, ne rrugen Ibrahim Dervishi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te pajisur me ashensor.

Siperfaqja totale prej 82 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, nje ballkon dhe nje tualet.

Organizimi i dhomave eshte i mire.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil te thjeshte dhe te rehatshem.

Orientimi i kesaj prone eshte nga veriu.

Zona ku ndodhet eshte e zhvilluar, e qete dhe shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Petro Korcari, rrugen Robert Shvarc, rrugen Viktor Eftemiu dhe ndodhet vetem pak minuta larg nga Bulevardi Bajram Curri dhe nga Kristal Center.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 69.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-216-58b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:600 Euro

Apartament 1 + 1 me qera afer stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-57b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje sipe...

Cmimi:900 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-216-59K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartame...

Cmimi:1300 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-60b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-216-61b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Tefta Tashko Koco ne Tira...

Cmimi:70.000 Euro