Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 96.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane (TRS-118-4R)

Apartament per shitje mbrapa Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor ne rrugen Vace Zela.

Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, tre dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Pjesa e perparme e pallatit e cila eshte e rrethuar ka te rezervuara vende parkimi per banoret.

Kjo prone eshte e orientuar nga perendimi. 

Gjendet ne nje zone te qete, shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Babe Rexha, rruga Deshmoret e Fekenit etj.

 

Cmimi 96.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRR-217-7K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-217-8L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-217-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne zones e Shkozes ne Tirane (TRS-217-10L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane. Vila ka nj...

Cmimi:140.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-217-11K)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartame...

Cmimi:216.000 Euro