Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 70.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5-Maj ne Tirane, (TRS-118-9d)

Apartament per shitje ne rrugen 5-Maj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri pa ashensor.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 120 m2 dhe siperfaqja e brendshme 116 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar me nje mobilim bashkekohor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Orientimi i apartamentit eshte nga jug-lindja dhe ben te mundur  qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni eshte i mbyllur me dritare duralumini dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Zona eshte ne zhvillim e siper  dhe ka akses te lehte ne zonen e Tregut te madh te Tiranes.

Pallati ofron administrim.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 70.000 Euro.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)
Tirane,Albania

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zon...

Cmimi:400.000

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)
Tirane,Albania

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora DIstria. ...

Cmimi:350.000

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane ,(TRR-101-85)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek rruga Abdyl Frasheri, me siperfaqe 134 m2 ...

Cmimi:1800 /m2

Ambjent tregtar ne shitje ose me qera ne qender te Tiranes, ne nje nga qendrat tregetare me te njohura, (TRR-101-86)
Tirane,Albania

Ambjent tregtare per shitje ose qera ne qender te Tiranes dhe ne nje...

Cmimi:1700 for rent: 600.000 for sale

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)
Tirane,Albania

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me...

Cmimi:400