Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -135m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-118-12L)

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 135 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 1 kondicioneri.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-perendimi dhe dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Ambienti i brendshem eshte i ndricuar me drite dielli dhe ballkonet ofrojne pamje te lagjes perreth.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete te Tiranes, prane hyrjes se Parkut te Madh, ambasades Amerikane, stadiumit Qemal Stafa, Aba Center etj.

Gjithashtu pallati ju ofron ashensor, administrim dhe siguri.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-315-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane (TRS-315-42m)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:56.000 Euro

Zyra me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-315-44m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ...

Cmimi:1100 Euro

Apartament modern 3+1 ne shitje prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRS-415-6m)
Tirane,Albania

Apartament dupleks 3+1 ne shitje tek Radio Televizioni Shqiptar, ne ...

Cmimi:...

Zyre me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-315-45b)
Tirane,Albania

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. N...

Cmimi:300 Euro