Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament 2+1 per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-118-13d)

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja e zyres eshte 80 m2 e organizuar ne tre ambiente zyre, tualet dhe tre ballkone.

Ambienti mund te perdoret per shume lloje aktivitetesh si klinike dentare, call center, zyra etj.

Dy nga ballkonet kane pamje nga rruga qe mundeson mundesi reklamimi te mira  te aktivitetit.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner i vendosur ne ambientin kryesor.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, Ne rrugen Vaso Pasha etj.

 

Cmimi 450 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-717-30d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-717-31K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani prane zonens se B...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-717-32d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Don Bosko ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:49.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-717-33K)
Tirane,Albania

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi prane qendres ne Tira...

Cmimi:225 Euro

Zyre 3-kateshe me qera prane Kryqezimit 21 Dhjetori ne Tirane (TRR-717-34K)
Tirane,Albania

Zyre 3-kateshe me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne rrugen Muh...

Cmimi:2000 Euro