Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -180 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane (TRR-118-14R)

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne rrugen e Kavajes.

Siperfaqja totale prej 180 m2 perfshin siperfaqen e brendshme prej 120 m2 dhe 60 m2 verande e jashtme qe mund te perdoret sipas deshires se klientit.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete. 

Mobilimi eshte i thjeshte por i rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi te vendosur ne secilen nga dhomat.

Apartamenti gjendet ne nje faze rinovimi ku do te kryhet lyerja e plote e tij dhe do te permiresohen disa mangesi te tjera te vogla. 

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Gjergj Fishta, Bulevardin Bajram Curri, rrugen Stavri Themeli etj.

 

Cmimi 400 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-616-51K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartament...

Cmimi:65.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-1016-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. ...

Cmimi:140.000 Euro

Vile per biznes me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-616-52b)
Tirane,Albania

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Qytet Studenti ne Tirane (TRR-616-53K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-716-1K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Aparta...

Cmimi:85.000 euro