Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -157 m2
Cmimi - 188.400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-118-15L)

Apartament 4+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 157m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. 

Dhomat jane te bollshme dhe ndricuara me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ballkonet ofrojne pamje te zones perreth me orientim nga veri-lindja.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar kohet e fundit.

Prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme .

Ofron administrim, ashensor dhe siguri maksimale 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe pak minuta nga Parku Kombetar i Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1200 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Allias ne Tirane (TRS-415-14b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:34.000 Euro

Zyra me qera ne Tirane, ne zonen e Bllokut (TRR-415-15m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozici...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-415-16b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:500 Euro

Ndertese 2 kateshe per qera afer me qendren tregtare Casa Italia ne Tirane , (TRR-415-17a)
Tirane,Albania

Ndertese 2 kateshe per qera afer me Casa Italia ne Tirane ne rrugen ...

Cmimi:1500

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli ne Tirane (TRS-415-18m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Loka...

Cmimi:100.000 Euro