Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -157 m2
Cmimi - 188.400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-118-15L)

Apartament 4+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 157m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. 

Dhomat jane te bollshme dhe ndricuara me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ballkonet ofrojne pamje te zones perreth me orientim nga veri-lindja.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar kohet e fundit.

Prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme .

Ofron administrim, ashensor dhe siguri maksimale 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe pak minuta nga Parku Kombetar i Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1200 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-117-13L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer shkolles Vasil Shantos ne Tirane (TRS-117-14d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje afe shkolles Vasil Shantos ne Tirane. Apa...

Cmimi:84.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-117-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Minisrise se Drejtesise ne Tirane N...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje siper Qendres Kristal ne Tirane (TRS-117-17L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne afer zones se Kodres se Diellit ne Tira...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament per zyre me qera ne zone e Bllokut ne Tirane, (TRR-117-18d)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 euro