Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-118-16d)

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine ten dare, dhome gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen dy kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti eshte i orientuar nga lindja dhe ofron pamje te Malit te Dajtit dhe rruges se Kavajes.

Ka nje organizim te mire te dhomave dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Zona eshte e njohur, e preferuar dhe ka kases te lehte ne qender te Tiranes, ne rrugen Muhame Gjollesha, ne rrugen e Durresit etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-716-19b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozi...

Cmimi:140.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRR-314-19b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apart...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per qera perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-1214-47r)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti...

Cmimi:250 euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rezidences Kodres se Diellit ne Tirane (TRS-1114-38b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Trendafili I Bardhe ne Tirane. Ndod...

Cmimi:515 Euro / m2

Vile 3-kateshe residenciale me qera te TEG ne Tirane (TRR-314-20b)
Tirane,Albania

Vile rezidenciale me qera ne kompleksin Colombo 2 pas TEG ne Tirane....

Cmimi:2000 Euro