Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -138 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient per zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-118-17R)

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes.

Ambienti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne fillim te rruges se Kavajes.

Siperfaqja e pergjithshme prej 138 m2 eshte e perbere nga 112 m2 siperfaqe e brendshme dhe 26 m2 verande e jashtme me pamje nga rruga kryesore.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne pese ambiente qe mund te perdoren per zyra, dy korridore dhe tualet.

Kjo prone eshte e orientuar nga lindja dhe eshte pjese e nje pallati me punime shume cilesore. 

Ambienti eshte i termoizoluar dhe secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner.

Disponohet gjithashtu nje gjenerator i vendosur ne katin e nendheshem te pallatit i cili aktivizohet automatikisht kur eshte e nevojshme per te siguruar vazhdimesine e punes ne zyre.

Pallati ku ndodhet ky ambient ofron nje shkalle te larte sigurie dhe administrim te mire.

Vendodhja eshte shume e preferuar si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Shyqyri Berxolli, rrugen Mihal Duri dhe gjendet me pak se pese minuta larg ne kembe nga Qendra e qytetit.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-115-42b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-t...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-115-43r)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.Pozicionohet ...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-115-44r)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.Pozic...

Cmimi:350 Euro

Apartament per zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-115-45b)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. ...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane (TRR-916-10d)
Tirane,Albania

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:1000 Euro