Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-118-18L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 120m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, depo dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepemjet dy kondicionereve.

Ballkoni eshte i orintuar nga jugu dhe ofron pamje te kendshme nga rruga kryesore.

Pallati poziocionohet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Prane tij mund te gjeni sherbime te ndryshme si : bare, supermarket, farmaci, furre buke, restorante, shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane (TRS-917-47L)
Tirane,Albania

Dyqan dupleks per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Ndodhet n...

Cmimi:312.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes (TRS-1017-1L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:67.000 Euro

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder , Tirane , (TRS-1017-2a)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder...

Cmimi:420.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1017-3L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane zones Komuna e Parisit ne Tirane, (TRS-1017-4d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:56.000 Euro