Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-118-18L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 120m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, depo dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepemjet dy kondicionereve.

Ballkoni eshte i orintuar nga jugu dhe ofron pamje te kendshme nga rruga kryesore.

Pallati poziocionohet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Prane tij mund te gjeni sherbime te ndryshme si : bare, supermarket, farmaci, furre buke, restorante, shkolla te niveleve te ndryshme etj.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-913-29)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:37.000 euro

Vile per shitje ne qender te qytetit te Sarandes, (TRS-913-1)
Sarande,Albania

Vile per shitje ne qender te qytetit te Sarandes. Vila eshte nder n...

Cmimi:380.000

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-314-25j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa n...

Cmimi:165.000 Euro

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-913-30)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:500 euro

Zyre me qera ne rrugen rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1115-51K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqe...

Cmimi:1000 Euro