Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-19R)

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 140 m2 eshte e organizuar ne ne nje sallon, kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, korridore, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet dy kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Janosh Hunyadi, rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Abdyl Frasheri etj.

 

Cmimi 500 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern 1+1 per shitje prane Ministrise se Punes ne Tirane (TRS-1216-3K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:82.000

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1216-4L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne afer rruges 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-1216-5d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. ...

Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1216-6L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes, Tirane (TRS-1216-7d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes shume afer me qendren e Ti...

Cmimi:75.000 euro