Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-19R)

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 140 m2 eshte e organizuar ne ne nje sallon, kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, korridore, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet dy kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Janosh Hunyadi, rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Abdyl Frasheri etj.

 

Cmimi 500 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-1015-28b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane. Pozi...

Cmimi:135.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-1015-29K)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qira ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartament...

Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera afer Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1015-30K)
Tirane,Albania

Apartament  1 + 1 me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apar...

Cmimi:400 euro

Ambjent zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane , (TRR-1015-31a)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1015-32b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Po...

Cmimi:400 Euro