Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -121 m2
Cmimi - 92.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-118-20L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 121m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet, ballkon dhe nje dhome shtese me siperfaqe 30m2.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznes pasi ka akses te drejteperdrejt nga rruga dhe me mundesi te mira reklamimi.

Ndricohet pothuajse gjithe dites  me drite natyrale dhe eshte e orientuar nga veri-lindja.

Banesa mund te ndahet lehtesisht ne 2 apartamente 1+1 ose te kthehetne dyqan, zyre, institucion etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar se fundmi, prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne  rrugen Don Bosko, rrugen Albanopoli dhe pak minuta nga Unaza e Vogel e Tiranes.

Apartamenti bashke me shtesen jane te pajisura me certificate pronesie.

Cmimi: 92.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-1214-53b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:1250 Euro / m2

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-1214-54r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.Pozicionohet n...

Cmimi:135.000 euro

Apartament 2+1 per shitje perballe Institutit te Fiskultures ne Tirane (TRS-1214-55r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.Pozicion...

Cmimi: 65.000 euro

Zyra me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-715-42b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. ...

Cmimi:320 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-615-16m)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:400 Euro