Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -121 m2
Cmimi - 92.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-118-20L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 121m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet, ballkon dhe nje dhome shtese me siperfaqe 30m2.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznes pasi ka akses te drejteperdrejt nga rruga dhe me mundesi te mira reklamimi.

Ndricohet pothuajse gjithe dites  me drite natyrale dhe eshte e orientuar nga veri-lindja.

Banesa mund te ndahet lehtesisht ne 2 apartamente 1+1 ose te kthehetne dyqan, zyre, institucion etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar se fundmi, prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne  rrugen Don Bosko, rrugen Albanopoli dhe pak minuta nga Unaza e Vogel e Tiranes.

Apartamenti bashke me shtesen jane te pajisura me certificate pronesie.

Cmimi: 92.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera perballe Parlamentit te Shqiperise ne Tirane (TRR-914-67b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush. Ndodhet ne katin e 6...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-43b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:450 Euro

Vile luksoze me qera ne nje kompleks vilash ne Lunder, Tirane , (TRR-914-68a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera afer qendres tregtare TEG ne Lunder. Vila esht...

Cmimi:4000

Apartament modern ne shitje te Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-1014-1j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane.Banesa ndodhet ne nj...

Cmimi:125000 euro

Dyqane per shitje prane mbikalimit te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRS-1014-2b)
Tirane,Albania

Dyqane per shitje prane spitalit Hygeia ne kthesen e Kamzes. Ato nd...

Cmimi:1.928.770