Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -77 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Ambasadave ne Tirane , (TRR-118-21a)

Apartament me qera prane rruges se Durresit, ne krah te Ambasades Kineze, rruga Vellezerit Manastirliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati, pa ashensor.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 77 m2 ndahet ne sallon, zone ngrenie, kuzhine me dritare, dhome gjumi e madhe e cila mund te pershtatet edhe ne 2 dhoma gjumi, tualet me dritare ,depo dhe ballkon.

Apartamenti eshte i shtruar me parket druri, i mobiluar kendshem, kondicioner ne cdo dhome, si dhe ngrohje qendrore me kaldaje nafte.

Vend parkimi i siguruar ne ambientet e jashtme te pallatit. 

Zona ka akses te mire ne rrugen e ambasadave  dhe ne rrugen e Durresit prane sheshit Adem Jashari.

 

Cmimi 350 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-716-39K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ap...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-716-41K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Apar...

Cmimi:85.000 euro

Vile 1 kateshe per shitje prane Unazes se Re ne Tirane (TRS-716-42K)
Tirane,Albania

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodh...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-716-43K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:240 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-716-44b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro