Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirana
Siperfaqja -107 m2
Cmimi - 550 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-118-22R)

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Gjon Muzaka.

Siperfaqja totale prej 107 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, korridore, nje ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe te rehatshem. 

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nepermjet dy kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.

Orientimi nga lindja i mundeson nje ndricim natyral per pjesen me te madhe te dites.

Ndodhet ne nje pallat me ndertime cilesore qe ofron administrim te mire dhe nje mjedis te qete.

Ka akses te lehte ne rrugen e Bogdaneve, rrugen Mihal Duri, rrugen e Durresit etj.

 

Cmimi 550 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe ne shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-314-15j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Vi...

Cmimi:230.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-314-16j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane. ...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRS-314-17b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apa...

Cmimi:2700 Euro / m2

Vile 4-kateshe me qera perballe TEG ne Tirane (TRR-314-18b)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne zonen Mjull Bathore ne Tirane. Vila ka nj...

Cmimi:4000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane liqenit Artificial ne Tirane (TRS-716-19b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozi...

Cmimi:140.000 Euro