Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -372 + 500 m2
Cmimi - 2500 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-118-23R)

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe te brendshme 372 m2.

Pjesa e jashtme e oborrit perbehet nga nje lulishte e vogel e mbjelle me peme frutore.

Secili nga katet ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe organizohet si me poshte:

Kati i pare eshte i perbere nga nje dhome ndenjeje, dy dhoma te tjera qe mund te perdoren sipas deshires se klientit, korridore dhe nje tualet.

Kati i dyte perbehet nga kater dhoma nga te cilat tre jane te organizuara si dhoma gjumi ndersa njeres mund t’i jepet nje funksion sipas deshires, korridore, ballkon dhe dy tualete.

Kati i trete eshte i organizuar ne nje sallon, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje dhome e vogel qe mund te perdoret si garderobe, korridor, ballkon dhe nje tualet.

Vila ofrohet e mobiluar me nje stil te thjeshte dhe te rehatshem.

Orientimi nga Veri-Lindja mundeson qe te kete ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites.

Ne brendesi jane kryer punime te shumta si punime me gips, ndricim ne spote te ndryshme, dritare te pajisura me grila etj.

Kjo prone mund te sherbeje si per rezidence ashtu edhe per funksione te tjera si zyra apo kopesht.

Ndodhet ne nje zone te qete, ka akses te shpejte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe ndodhet vetem pak minuta larg nga zona e Selites dhe rruga Robert Shvarc.

 

Cmimi 2500 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per qera ne zonen e Yzberishtit ne Tirane, (TRR-617-49d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Dyqani ndodhet ne kat...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-617-44L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. N...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-617-47K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaq...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-27R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-617-48L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne fund te rruges Hoxha Tahsim ne Tirane ...

Cmimi:145.000 Euro