Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -154 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-118-24R)

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.

Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen Kajo Karafili.

SIperfaqja totale prej 154 m2 eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe nje tualet.

Ambienti lejon mundesi te mira modifikimi ne varesi te llojit te biznesit qe mund te hapet.

Kjo prone eshte e pershtatshme per magazinim produkti, depo farmaceutike, salle lojrash, lokal etj

Zona ku ndodhet dyqani eshte shume prane Qendres se qytetit dhe ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes dhe rrugen e Durresit.

 

Cmimi 700 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-616-35b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:400 Euro

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-616-36b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-616-37K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament...

Cmimi:700 euro

Zyre me qera prane zones se 21 - Dhjetorit ne Tirane (TRR-616-38b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tira...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-616-39K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartam...

Cmimi:50.000 euro