Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -154 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-118-24R)

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.

Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen Kajo Karafili.

SIperfaqja totale prej 154 m2 eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe nje tualet.

Ambienti lejon mundesi te mira modifikimi ne varesi te llojit te biznesit qe mund te hapet.

Kjo prone eshte e pershtatshme per magazinim produkti, depo farmaceutike, salle lojrash, lokal etj

Zona ku ndodhet dyqani eshte shume prane Qendres se qytetit dhe ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes dhe rrugen e Durresit.

 

Cmimi 700 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke ne shitje ne Sukth i Ri, Durres (DRS-1014-1j)
Durres ,Albania

Toke ne shitje ne Sukth, Durres.Toka ndodhet 500 m larg autostrades ...

Cmimi:60.000 euro

Toke per shitje prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRS-815-34b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Memo Bejko ne Tirane. Pozicionohet pra...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-72b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-715-49m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozi...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-1014-73j)
Tirane,Albania

Apartament modern 1+1 ne shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.Ban...

Cmimi:140.000 euro