Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -175+ 230 m2
Cmimi - 1100 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-912-14)

Apartament me qera afer shkolles Petro Nini Luarasi, ne rrugen Ymer Kurti.
Ka nje siperfaqe totale prej 405 m2 ku 175 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 230 m2 jane siperfaqe verande qe rrethon gjithe apartamentin.
Kati i fundit (papafingo) i nje pallati te mirembajtur.
Siperfaqja e brendshme te ofron sallon te madh ndenje (me oxhak), kuzhine te ndare, 3 dhoma gjumi, 2 banjo ( njera nga te cilat ka te perfshire hidromasazh dhe sauna), studio, nje pjese holli por qe keto te fundit mund te adaptohen edhe si dhoma me vete, te gjitha keto lidhen nga nje korridor i gjate.

Cmimi 1100 €/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-315-32d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen The...

Cmimi:750 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-315-33b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ndodhet ne nje zone...

Cmimi:320.000 Euro

Toke dhe magazine me qera prane rruges se Aeroportit ne Kashar, Tirane (TRR-315-34b)
Tirane,Albania

Toke me qera ne fillimin e rruges se Domjes ne Tirane. Ka siperfaqe...

Cmimi:3.750.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne fillimin e rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-315-36b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:900 Euro / m2

Toke per shitje ne zonen e Centralit te vjeter ne Himare (HRS-315-1b)
Himare,Albania

Toke per shitje prane Bashkise se Himares. Pozicionohet buze rruge ...

Cmimi:229.000 Euro