Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -66 m2
Cmimi - 330 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-118-39d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen prane rruges Pjeter Budi.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe 66 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner te vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i orientuar nga veri-lindja.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne rrugen Pjeter Budi etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim te perfshire ne cmim ne katin e nendheshem te pallatit.

 

Cmimi 330 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-715-34b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:300 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane, (TRR-715-35a)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. ...

Cmimi:18 /m2

Ambjent per zyre me qera ne nje nga qendra e biznesit me te njohura ne Tirane , (TRR-715-36a)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. ...

Cmimi:18 /m2

Dyqan per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-715-37b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:38.000 Euro

Vile 1 - kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-715-38b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka s...

Cmimi:63.000 Euro