Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Lushnje
Siperfaqja -3749 m2
Cmimi - 74.980 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R)

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier.

Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti.

Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngjitur me rrugen.

Eshte nje prone e pershtatshme per cdo lloj investimi.

Ka akses te drejtperdrejte ne autostrade dhe eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 20 euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile nje kateshe per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres (DRS-1215-1K)
Durres,Albania

Shtepi per shitje ne rrugen Panorama ne Maminas, Durres Shtepia poz...

Cmimi:52.000 euro

Ambient per zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-32b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. N...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRR-1215-33K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Daut Borici ne Tirane Apartamen...

Cmimi:43.000 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1215-34b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro