Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Lushnje
Siperfaqja -3749 m2
Cmimi - 74.980 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R)

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier.

Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti.

Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngjitur me rrugen.

Eshte nje prone e pershtatshme per cdo lloj investimi.

Ka akses te drejtperdrejte ne autostrade dhe eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 20 euro/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-1113-18)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1600

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane, (TRS-1113-19)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Aparta...

Cmimi:150.000

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane (TRR-1113-20)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo p...

Cmimi:450 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1113-21)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Karburant Alpet ne rrugen Myslym Shyr...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-1113-22)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:123.000 Euro