Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1270 m2
Cmimi - 800 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)

Toke me qera ne fshatin e Domjes ne Tirane.

Toka shtrihet ne nje siperfaqe prej 1270 m2 me statusin are dhe pozicionohet ngjitur me rrugen.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe ne zhvillim te vazhdueshem per shkak te afersise me zonen indstriale.

Ka akses te drejtperdrejte ne autostraden Tirane-Durres.

 

Cmimi: 800 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 4 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1014-65b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1014-66b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-67b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndod...

Cmimi:600 Euro

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-916-9b)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. ...

Cmimi:2100 Euro

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Selites ne Tirane (TRS-1014-68j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone es...

Cmimi:650 euro/m2