Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kavaje
Siperfaqja -3000 m2
Cmimi - 75.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne zonen e Vile- Ballaj ne Kavaje, (KVS-218-1d)

Toke per shitje prane ne rrethin e Kavajes .

Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 me statusin are.

Eshte e pozicionuar afer rruges kryesore si dhe afer detit.

Toka mund te perdoret per bujqesi edhe per biznes pasi eshte pozicioni qe te favorshem.

Zona eshte ne zhillim e siper dhe ka akses te lehte ne autostrade.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 25 Euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje prane njesise bashkiake ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-514-45b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne fillimin e rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane. ...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane (TRR-514-47D)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apar...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane (TRS-514-48j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartame...

Cmimi:270.000 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish_Bllokut ne Tirane (TRR-514-49j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:650 euro

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane (TRR-514-52j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet...

Cmimi:960 Euro