Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -126.3 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Apartament per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-34R)

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 126.3 m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente per zyra ku njera me siperfaqe me te madhe dhe e pajisur me kuzhine, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne secilin nga ambientet, gjithashtu dhoma me e madhe permban edhe nje oxhak funksional.

Organizimi I dhomave eshte shume i mire.

Dritaret jane te pajisura me dopio xham dhe me grila duke siguruar izolim nga zhurmat e jashtme.

Pallati ofron administrim te mire dhe siguri.

Ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te qytetit te Tiranes si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Siguron akses te shpejte ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Deshmoret e 4 Shkurtit, rrugen Vaso Pasha etj.

 

Cmimi 700 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile me qera ne zonen e Farkes ne Tirane, (TRR-1013-38)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone ...

Cmimi:2200

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-1013-39)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Aparta...

Cmimi:850 euro

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re ne Tirane (TRR-1013-40)
Tirane ,Albania

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume...

Cmimi:1500 euro

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-1014-64j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 i pamobiluar me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne br...

Cmimi:7 euro/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1013-42)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti po...

Cmimi:94.000 Euro