Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120.6 m2 + 161.36 m2
Cmimi - 200.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-218-35R)

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 120.60 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur dhe ndarje per tualete.

Perballe me lokalin ofrohet nje hapesire verande e shfrytezueshme me siperfaqe prej 161.36 m2.

Lartesia prej 4.90 metra lejon mundesine e investimit dhe shnderrimit ne dy kate. 

Pjesa ballore e perbere prej vetrate xhami mundeson nje reklamim shume te mire te biznesit.

Ndodhet ne nje zone qe ka njohur nje zhvillim te madh gjate viteve te fundit. 

Ka akses te shpejte ne rrugen Hamdi Garunja, rrugen Liqeni i Thate dhe ndodhet prane stacionit te linjes urbane. 

 

Cmimi  200.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje shume prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-116-39K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Apartament...

Cmimi:70.000 euro

Apartament 1+1 me qera afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-40K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe shume p...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 per shitje shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-116-41K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Aparta...

Cmimi:143.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera te Selvia ne Tirane (TRR-116-42b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-43b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:350 Euro