Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -66.2 m2
Cmimi - 320 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-218-36d)

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Homeplan ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 66.2 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe bashkekohor.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Apartamenti orientohet nga veri-lindje dhe ofron pamje nga brenda kompleksit.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rugen Muhamet Gjollesha , rrugen Artan Lenja etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 320 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-216-54b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:420 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-216-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-216-56b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-216-58b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:600 Euro