Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -126.3 m2
Cmimi - 700 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient per zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-37R)

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 126.3 m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente per zyra, korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ofrohet i pa mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet dy kondicionereve.

Siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Pallati ofron administrim te mire dhe siguri te larte.

Ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te shpejte ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Deshmoret e 4 Shkurtit, rrugen Vaso Pasha etj.

 

Cmimi 700 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent biznesi me qera ne Autostraden Tirane-Durres, Km 12 (TRR-1213-16)
Tirane,Albania

Magazine me qera prane City Park ne Tirane. Godina shtrihet ne nje t...

Cmimi:4000 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane , (TRR-1213-17b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit  perballe ish Ambas...

Cmimi:450

Toke ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-1014-75j)
Tirane,Albania

Truall ne shitje prane Prokurorise se Rrethit Tirane.Toka ndodhet ne...

Cmimi:1.500.000 euro

Apartament per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane , (TRR-1213-18b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne B...

Cmimi:700

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane , (TRR-1213-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Bllok...

Cmimi:500