Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 78.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-218-38R)

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane Institutit te Fizikes Berthamore ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.

Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 103.5 m2 te organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe komod. 

Orientimi i kesaj prone eshte nga Lindja dhe Perendimi.

Ndodhet ne nje pallat qe ofron nje administrim te mire dhe siguri.

Ndodhet ne nje zone qe ka njohur nje zhvillim ne rritje gjate viteve te fundit dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.

I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 78.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-1113-9)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:700 euro

Apartament 1+1 per shitje afer ish Ekspozites ne Tirane , (TRS-1113-10)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Aparta...

Cmimi:90.000

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1113-11)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 euro

Toke per shitje mbas qendres tregtare TEG ne Lunder, Tirane, (TRS-1113-12)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Kjo toke pozicionohet...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1113-13)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ky apartame...

Cmimi:85.000 euro