Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Vlore
Siperfaqja -90 m2
Cmimi - 50.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Ali Demi ne Vlore (VLS-218-1R)

Apartament per shitje prane Gjimnazit Ali Demi ne Vlore.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne rrugen Hajredin Haxhiraj ne Vlore.

Siperfaqja totale prej 90 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi-ngrenie, 1 dhome gjumi, korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Mobilimi eshte i ri dhe i konceptuar ne nje stil klasik dhe te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne secilen nga dhomat.

Prones i eshte kryer nje rinovim total qe perfshin rikonstruktimin e tarraces me izolime te reja, muret e jashtme plotesisht te suvatuara dhe rilyerje teresore e ambientit.

Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 50.000 euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-315-58b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:3000 Euro / m2

Vile 1 - kateshe per shitje ne Laprake prane Spitalit Ushtarak te Tiranes (TRS-315-59b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe tok...

Cmimi:62.000 Euro

Dyqan ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-315-60m)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. I lokalizuar ...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-615-5b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Banes...

Cmimi:112.200 Euro

Apartament per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-415-1b)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndod...

Cmimi:400 Euro