Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -149 m2
Cmimi - 530 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal me qera prane Komisariatit nr. 4 ne Tirane (TRR-218-39R)

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 149 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur, nje dhome qe eshte perdorur si kuzhine, nje verande e vogel dhe nje tualet.

Ambienti ofrohet i mobiluar ose jo, ne varesi te kerkeses se klientit.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne ambientin kryesor.

Eshte e pajisur me sistem ndricimi cilesor te vendosur ne spote te ndryshme. 

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te shpejte ne rrugen e Dibres, rrugen Myslym Keta etj.

 

Cmimi 530 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-716-41K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Apar...

Cmimi:85.000 euro

Vile 1 kateshe per shitje prane Unazes se Re ne Tirane (TRS-716-42K)
Tirane,Albania

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodh...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-716-43K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:240 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-716-44b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:300 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-716-45b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Fiqiri Basha ne Tirane. Pozicionohet ne n...

Cmimi:160.000 Euro