Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140.72 m2
Cmimi - 420.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-218-40R)

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit Nobis prane Parkut te Madh te Tiranes.

Siperfaqja totale prej 140.72 m2 eshte e organizuar ne dy ambiente te ndara.

Ambienti i pare ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe organizohet ne nje ambient te hapur dhe nje tualet.

Ndarja e dyte ka nje siperfaqe prej 80.72 m2 dhe organizohet ne nje ambient te hapur qe eshte i gjithi i shfrytezueshem per qellimin e biznesit.

Pjesa ballore e secilit eshte e perbere me vetrate xhami qe krijon kushtet per nje reklamim te mire.

Ndodhet ne nje nga komplekset te ndertuara ne menyren me cilesore ne qytet qe siguron gjithashtu nje administrim te mire te ambienteve te perbashketa dhe siguri.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e pelqyer si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Siguron akses te shpejte ne rrugen Dora D’Istria, rrugen e Kosovareve, rrugen Marko Bocari dhe ndodhet perballe me hyrjen e Parkut te Madh te Liqenit Artificial te Tiranes.

 

Cmimi 420.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-618-25L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera mbrapa Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane (TRS-618-26L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:107.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane, (TRS-618-27d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane (TRS-618-28L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne ka...

Cmimi:97.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-618-29d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozici...

Cmimi:350 Euro