Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -150 m2
Cmimi - 900.000 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient biznesi per shitje te Kullat Binjake ne Tirane (TRS-218-41R)

Ambient biznesi per shitje ne zonen komerciale te Kullave Binjake ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te Kullave Binjake ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar ne 5 dhoma qe mund te perdoren sipas funksionit te biznesit, recepsion ne hyrje, nje dhome pritjeje, nje dhome ngrenie, korridore dhe dy tualete.

Ambienti ofrohet i pa mobiluar dhe permban ne brendesi punime te nje cilesie te mire dhe sistem ndricimi modern. 

Ndertesa ofron administrim te ambienteve te perbashketa dhe siguri 24 ore.

Ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te lakmuara te kryeqytetit ku operojne biznese te njohura dhe ku mundesohet nje reklamim si askund tjeter.

Eshte nje prone e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me fluks te madh levizjeje gjate 4 stineve.

Ka akses te drejtperdrejte ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Donika Kastrioti, rrugen Ismail Qemali dhe ndodhet vetem pak minuta larg nga Sheshi Skenderbej dhe Sheshi Nene Tereza.

 

Cmimi 900.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2)
Elbasan,Albania

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen ...

Cmimi:Okazion-Deal

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, perballe zyrave te Sigmes, (TRR-101-47)
Tirane,Albania

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, afer zyrave te Sigmes. Jepet nje...

Cmimi:400

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek Shkolla e Baletit I mobiluar me nje stil m...

Cmimi:54.000

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Pavarsia ne Vlore , (VLS-101-12)
Vlore,Albania

Shitet apartament me siperfaqe totale 112.1 m2 nga keto siperfaqe e ...

Cmimi:Okazion-Deal

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1)
Sarande,Albania

Sarande,Garsionere ne shitje, Kanali i Cukes. Apartamenti ndodhen sh...

Cmimi:Okazion-Deal